HAKKIMIZDA

ESFA KAĞIT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2006 yılında ticari faaliyete başlayan ESFA KAĞIT DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Almanya ile başlayan kağıt ithalatı portföyünü kısa sürede Amerika, Hollanda, İsrail, Kanada ve çeşitli Avrupa ülkelerini de kapsayacak şekilde genişletmiştir.

Firmamız özellikle Duplex Karton, SBS-FBB, Kuşe, LWC, SC, I. Hamur, Beyaz ve Kahverengi Kraft, Yağlı kağıt, Gazete kağıdı, Sülfit ithalatında çalışma hacmi olarak, bölgedeki en büyük firmalardandır.

Ülkemizdeki STOCKLOT kağıtların temini konusunda uzman olan ESFA KAĞIT DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. bu faaliyetini sürdürmek yanında, müşteri taleplerine uygun olarak PRIME KAĞIT'ların da ithalatını yapmaktadır.

Firmamız başta Almanya olmak üzere Amerika ve Avrupa'daki etkin iş ortaklıkları bu bölgelerdeki depoları kanalıyla küçük ve orta ölçekteki mevcut ve potansiyel müşteri portföyüne uygun, kağıt ve benzeri ürünlerin teminini, her dönemde, sürekli ve en uygun koşullarla sağlamaktadır.

Firmamız, yurtdışında uygun kalite ve fiyatta ürün temin etme konusunda araştırma ve çalışmalarını sürdürmekte olup, yurtiçinde de satışını yaptığı ürünleri kalite, fiyat ve değer yaratacak şekilde kullanım uygunluğunu taahhüt etmektedir.

Firmamızın ilişkileri doğrultusunda, kağıt ürünleri dışında da özel olarak ilgilendiğiniz veya ihtiyacınız olan ürünlerden bir örnek ve kullanım alanı belirtmeniz durumunda, ilgili ürünleri sizlere temin etmemiz olanaklıdır.